Majówkowe Bieganie

Pierwsze dni maja jak co roku obfitują w liczne biegi. W tym roku Sprinterzy startowali w III BIEGU WOKÓŁ TWIERDZY ZAMOŚĆ, oraz w XXVIII MIĘDZYNARODOWYM ULICZNY BIEGU KONSTYTUCJI 3-go MAJA w Stalowej Woli. W obydwu biegach dystans do pokonania wynosił 5 km.

2-go maja w III BIEGU WOKÓŁ TWIERDZY ZAMOŚĆ wystartował Robert Pasieczny, który zawsze z sentymentem wraca w tamte rejony w których pokonywał pierwsze kilometry. Bieg ten ukończył na 14(148) miejscu, 6 w kategorii M30 oraz na miejscu 2 w kategorii nauczycieli.

Następnego dnia w Stalowej Woli na starcie zobaczyć można było już reprezentację Sprintu w składzie: Dziorek Tomasz, Jakubik Mirosław, Niesyn Adam,  Pasieczny Robert i Tworek Bartłomiej w biegu głównym, oraz Solarczyk Patrycja, Burczy Karol, Solarczyk Wiktor.  Bieg w Stalowej Woli ukończyło w sumie 219 biegaczek i  biegaczy. Wśród nich dwóch Sprinterów uplasowało się na podium w swoich kategoriach wiekowych. Na najwyższym stopniu podium w kategorii M30 stanął Pasieczny Robert, zaś w kategorii M16 3 miejsce zajął Tworek Bartłomiej. W biegach młodzieżowych na drugich stopniach podium uplasowali się Solarczyk Patrycja i Burczy Karol.

Wyniki Zamość:
14 m-ce, czas 17:06 Robert Pasieczny

Wyniki Stalowa Wola:
14 m-ce, czas 17:24 Robert Pasieczny
30 m-ce, czas 18:55 Jakubik Mirosław
33 m-ce, czas 19:07 Dziorek Tomasz
41 m-ce, czas 19:29 Niesyn Adam 

45 m-ce, czas 19:41 Tworek Bartłomiej